• Home
  • Wordpress
  • Zmiany w wielu postach w WordPressie – jak zrobić to w kilku krokach?

Zmiany w wielu postach w WordPressie – jak zrobić to w kilku krokach?

Zmiany w wielu postach w WordPressie nie są problemem, gdy tych postów jest tylko kilka. Trudność pojawia się, gdy liczba wpisów uniemożliwia Ci sprawne wykonanie tego zadania. Czasem potrzebna jest zmiana tagów, kategorii, autora, czy choćby ustawienia komentarzy w kilkunastu, kilkudziesięciu, czy nawet kilkuset postach. Sprawdźcie jak zrobić to w kilku krokach.

Po zalogowaniu się do panelu administracyjnego Twojego WordPressa, za pomocą menu po lewej stronie ekranu odwiedź „Wpisy” lub „Strony”. Następnie wybierz „Opcje ekranu” (ang. „Screen Options”) widoczne w prawym górym rogu strony. W panelu, który się wyświetli, jako liczbę elementów na stronie wpisz „999” i zastosuj wprowadzone dane.

zmiany w wielu postach w WordPressie, WordPress

Po przeładowaniu się strony wybierz, korzystając z tzw. checkboxów, wpisy lub podstrony, które chciałbyś edytować. Następnie z umieszczonego pod tytułem podstrony elementu wybierającego działanie wybierz „Edytuj” (domyślnie element ten wyświetla „Masowe działania”). Po zaznaczeniu wpisów, które chcesz edytować, kliknij „Zastosuj” na prawo od elementu z wybranym „Edytuj”.

Korzystając z panelu, który się pojawił, możesz dodać nową kategorię, wprowadzić dodatkowe tagi, zmienić autora, włączyć lub wyłączyć możliwość komentowania, a także opublikować lub cofnąć publikację wpisów, zmienić ich format, czy też przykleić je lub odkleić.

zmiany w wielu postach w WordPressie, WordPress

Dzięki tej metodzie zmiany w wielu postach w WordPressie nie będą już problematyczne, ani czasochłonne.

Tags:, ,

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Facebook - LH.pl

Page plugin Facebook nie działa poprawnie. Proszę włączyć śledzenie w ustawieniach przeglądarki.